Radošā darbnīca bērniem "Krāsaina mozaīka"!

2019. gada 27. augustā Naujenes tautas bibliotēkas Bērnu nodaļā "BIBLIOVASARAS 2019" noslēguma pasākuma ietvaros tika organizēta radošā darbnīca bērniem "Krāsaina mozaīka". Mozaīka ir nosaukta  par "īpatnējo mākslas veidu" un bija zināma  seno Ēģiptiešu laikos. Radošās darbnīcas dalībniekiem ļoti iepatikās salikt smalkas, krāsainas pērlītes. Daži iedvesmu smēla no interneta, citi izmantoja savu fantāziju un iztēli. Visinteresantākais un burvīgs šajā procesā bija pārlaist pāri saliktai bildei  karsto gludekli un dabūt veselu figūriņu.
Ar šo krāsainu darbnīcu bibliotēkā noslēdzās bērnu vasaras nodarbinātības "BIBLIOVASARA 2019" nodarbību cikls. Šī bija ražena, interesanta, izzinoša, iedvesmojoša, omulīga, jaunu ideju, draugu un pozitīvu emociju pārpilna vasara.
2019. gada 29. augustā laipni aicinām bērnus uz "BIBLIOVASARAS 2019" noslēguma pasākumu! Pasākuma programmā: leļļu teātra "Leļļu karuselis" izrāde, aktīvāko "BIBLIOVASARAS 2019" dalībnieku apbalvošana, jautrās stafetes, spēles un saldumi!


Komentāri