Kopābūšanas mirkļu tveršana ar mammu

Ik gadu maija otrajā svētdienā tiek svinēta Mātes diena. Naujenes bibliotēka 9. un 10. maijā piedāvāja bērniem un mammām piedalīties pavasara kvestā, kopīgi pavadot kvalitatīvu laiku, jo mūsdienās ātrais un skaļais dzīves ritms ne vienmēr dod tādu iespēju. 

Dalībnieki pildīja dažādus uzdevumus norādītajās bibliotēkas telpās, tādā veidā iepazīstot tuvāk arī pašu Naujenes bibliotēku un tās iespējas. Par katru uzdevumu bija saņemti zīmodziņi.

Iesākumam vajadzēja izvelēties lasāmvielu lasīšanai mājās: bērni izvēlējās mammām, un mammas bērniem. 

Pēc staigāšanas starp grāmatu plauktiem vajadzēja nedaudz atpūsties…mammas klēpī, klausoties viņas dziedātajā šūpuļdziesmā. Tad laiks bija galda spēlēm, radošam uzdevumam un darbošanai ar digitālo tāfeli. 

Iedvesmas zālē bija tests “Mamma labprātāk…”. Pārsvarā bērni zin savas mammas ļoti labi!  Beigās bija bildēšanās svētku foto rāmīti, pateicību saņemšana un mammu sumināšana ar saldumiem un ziediem. 

Apsveicam visas māmiņas! Katram mazam mirklim kopā ir liela nozīme. 💝

Komentāri